O mnie

Kim jestem?! Trenerem i lektorem języka angielskiego! Tego regularnego ale przede wszystkim biznesowego.

 

Swoje już 8 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobyłam w szkołach językowych, firmach szkoleniowych działających w całej Polsce, jak i prowadząc zajęcia regularne jak i biznesowe w ramach własnej działalności gospodarczej. Swoją płynność językową zawdzięczam również regularnym wyjazdom na wyspy oraz kontaktom z zagranicznymi klientami.

 

Początkowo prowadziłam zajęcia w tradycyjny sposób, w grupach lub indywidalnie face-to-face, jednak kiedyś ktoś powiedział: ‘Never stop learning because life never stops teaching’ czyli ‘Nigdy nie przerywaj nauki ponieważ życie nigdy nie przestaję nas uczyć’.

 

Podążając tą myślą oraz idąc z duchem czasu, zaczęłam prowadzić zajęcia online! To jakie możliwości dają nam nowoczesne technologie są nieskończone i to tylko od nas zależy w jaki sposób wykorzystamy je by usprawnić nasze codzienne życie, skuteczniej się uczyć i jednocześnie mieć więcej czasu na inne pasje i dla najbliższych!

Jestem zwolenniczką tak zwanych tailored trainings. Co to jest? Właśnie to co oferuję, szkolenia językowe skrojone na miarę – dostosowane do Twoich potrzeb i predyspozycji. To Ty decydujesz czy kurs oparty jest na konwersacji czy gramatyce, czy trwa pół godziny, godzinę, półtorej a może dwie!