Jak to działa?

Zajęcia prowadzone są przy pomocy Skype lub w pełni spersonalizowanej platformy edukacyjnej lub webinarowej, do której zapewniam Ci dostęp przez cały okres trwania kursu.

 

Przed każdymi zajęciami otrzymasz ode mnie:
  1. materiały w formie pliku pdf (do wydruku, bądź do operowania na ekranie monitora, tabletu bądź jakimkolwiek urządzeniu jakim dysponujesz w danej chwili)
  2. krótki filmik/plik audio
  3. artykuł/tekst by przygotować się do nadchodzących zajęć
Po zajęciach:
  1. Otrzymujesz plik tekstowy z cała treścią z danych zajęć do modyfikacji wg własnych potrzeb. Od Ciebie zależy czy pozostaniesz tylko przy formie elektronicznej, tworząc bazę zasobów dostępną z pozycji jakiegokolwiek urządzenia mobilnego bądź komputera, umożliwiając sobie tym samym natychmiastowy dostęp do swoich materiałów kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś. Możesz również na bieżąco drukować nadesłane przeze mnie materiały, tworząc tym samym zbiór Twoich spersonalizowanych materiałów edukacyjnych!
  2. Każde zajęcia są podsumowane przeze mnie świetną aplikacją internetową, do której link z dostępem każdorazowo przesyłam zaraz po zajęciach. Umożliwia ona m.in. ćwiczenie i powtarzanie nowo poznanych słów i wyrażeń w efektywny sposób.
Pierwsze spotkanie zawsze jest bezpłatne!

Omawiamy wtedy szczegóły kursu, Twoje oczekiwania i cele, do których będziemy dążyć. Wtedy właśnie przedstawię Ci zasady korzystania ze wszystkich platform i aplikacji, do których zapewnię Ci dostęp.